فضاهای اداری به دلیل تعدد کارمند و نیاز آن ها به فضاهای مخصوص در هر بخش، نیاز به پارتیشن بندی دارند. یکی از راه های تقسیم فضا استفاده از دیوار است که بسیار وقت بر و پر هزینه است. یکی دیگر از راه حل ها برای ایجاد فضاهای اداری مورد نیاز، استفاده از پارتیشن متحرک است.

با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توان فضا با اندازه های مختلف را ایجاد کرد. یکی از مزایای استفاده از پارتیشن های متحرک تغییر دکوراسیونی است که می توان با آن انجام داد. پارتیشن های متحرک می توانند به دلخواه شما و در اندازه هایی که نیاز دارید، با امکان طراحی با انواع شیشه رنگی برای شما آماده شوند و فضای اداری خود را به صورت مدرن تقسیم بندی کنید. با استفاده از پارتیشن های متحرک شما می توانید فضایی لوکس با کمترین هزینه را داشته باشید.

نصب پارتیشن اداری متحرک در فضای اداره
پارتیشن های متحرک در چه انواعی موجود اند؟

 انواع پارتیشن متحرک

برای تهیه پارتیشن مد نظر بهتر است پارتیشنی را تهیه کنید که با فضای شما کاملا هماهنگ باشد. قبل از خرید، طراحی داخلی خود را مشخص کنید و با مشورت با کارشناسان ما بهترین پارتیشنی را که می توانید برای فضای خود انتخاب کنید را تهیه کنید. پارتیشن های اداری بر اساس نوع استفاده، سبک طراحی، جنس و … به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که به شرح زیر است:

1. پارتیشن متحرک یک طرفه

پارتیشن شیشه ای متحرک یک طرفه به صورتی طراحی شده اند که نیاز به نصب ریل دارند و شما می توانید آن را جابجا کنید و در صورت نیاز جمع و باز کنید. این پارتیشن ها را به راحتی می توانید در یک گوشه اتاق جمع کنید و از فضای اتاق بهترین استفاده را ببرید. این پارتیشن ها امکان تقسیم فضا را در هر جهتی امکان پذیر می کنند. این پارتیشن ها جز پرطرفدارترین پارتیشن های موجود هستند و شما می توانید از این پارتیشن ها با انواع شیشه رنگی برای فضاهای مختلف مانند فضاهای اداری، آرایشگاه، کافه، خانه و …. استفاده کنید و یک فضای مدرن و جذاب را ایجاد کنید.

2. پارتیشن های متحرک اداری به همراه پانل های همه کاره

با استفاده از این پارتیشن های متحرک شما می توانید فضا را به هر چند قسمتی که بخواهید تقسیم کنید و سپس در صورتی که به آن نیاز نداشتید در گوشه ای از اتاق که برای آن در نظر گرفتید قرار دهید.

3. پارتیشن اداری آکوستیک متحرک

پارتیشن متحرک عایق بندی شده با پشم معدنی و … می تواند یک فضا با کمترین سر و صدا را برای شما ایجاد کند. این پارتیشن ها برای فضاهای بسیار شلوغ بسیار مناسب هستند. نصب این پارتیشن ها باعث می شود که صدای ایجاد شده در محیط به حداقل برسد و مزاحم کار دیگران نشود.

4. پارتیشن متحرک چرخ دار

این پارتیشن ها می توانند برای فضاهایی که می خواهید، به راحتی بتوانید در آن ها تغییراتی ایجاد کنید و سپس استفاده کنید. چرخ هایی که در زیر این پارتیشن ها تعبیه شده جا به جا کردن پارتیشن را بسیار راحت می کند و هر فردی می تواند این پارتیشن ها را جا به جا کند. قیمت این پارتیشن ها بسیار مناسب است فقط باید دقت کنید که این پارتیشن ها فقط امکان جدا سازی فضا را دارند و هیچ گونه عایق صدا نیستند. این پارتیشن ها برای محل های شلوغ که انتظار دارید با پارتیشن بندی سر و صدا کاهش یابد گزینه مناسبی نیستند.

5. پارتیشن لولایی

پارتیشن های لولایی از جمله پارتیشن های اداری متحرکی هستند که با لولا به یک دیگر وصل می شوند و می توان به راحتی آن ها را جمع کرد.

6. پارتیشن آکاردئونی

این پارتیشن متحرک به صورت آکاردئون طراحی شده است و می تواند به راحتی در حداقل فضا جمع شود. و بسیار مناسب برای فضاهایی هستند که می خواهید به سرعت آن را جمع کنید.

نمونه کار های تتراجام

کارخانه فولاد یزد

پروژه هروی

شرکت بهسا

پروژه پالادیوم

پروژه ساقدوش

شرکت فولاد یزد

پروژه پاسداران

پروژه پاسداران 2

بیمارستان محب مهر

 

نحوه نصب پارتیشن متحرک اداری

پارتیشن متحرک یک ابزار کارآمد در محیط‌های اداری است که به کاربران امکان می‌دهد فضای کاری خود را به شکل مناسب و منظم سازماندهی کنند. نصب پارتیشن متحرک اداری یک فرآیند کاربردی و مهم است که باید با دقت و حوصله انجام شود. در زیر توضیحاتی در مورد نحوه نصب پارتیشن متحرک اداری آورده شده است:

نخستین گام در نصب پارتیشن متحرک، انتخاب مکان مناسب برای قرارگیری آن است. بررسی فضای موجود، نورپردازی، و امکانات الکتریکی ضروری است. پس از انتخاب مکان، پارتیشن‌ها را طبق طرح مد نظر قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که هر پارتیشن به درستی در جای خود استوار شده و هیچ نقصی در نصب وجود ندارد.

اتصالات الکتریکی و سیم‌کشی‌ها را به دقت انجام دهید تا پارتیشن‌ها به شکل یکپارچه و بدون مشکل کار کنند. اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات به درستی انجام شده و ایمنی فرامین به‌طور کامل رعایت شده است.

پس از نصب، پارتیشن‌ها را تست کنید و از صحت عملکرد آنها اطمینان حاصل کنید. در صورت وجود هرگونه مشکل، به سرعت آن را رفع کنید. نکته مهم دیگری که باید در نظر گرفته شود، نظافت و مراقبت منظم از پارتیشن‌هاست تا از دوام و زیبایی آنها حفظ شود. در کل، نصب پارتیشن متحرک نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، دانش فنی، و دقت در اجرای کارهاست. این فرآیند بهبود سازماندهی فضای کاری و افزایش کارایی کاربران را فراهم می‌کند.

ویژگی های پارتیشن متحرک اداری

پارتیشن متحرک می تواند راه حلی بسیار عالی برای دکوراسیون یک فضای اداری باشد. شما می توانید با استفاده از این پارتیشن ها مطابق با سلیقه خود، فضای اداری را به بخش های مختلفی که می خواهید تقسیم کنید. استفاده از این پارتیشن ها باعث می شود که شما فضایی کاملاً مدرن داشته باشید. در خرید پارتیشن اداری شما می توانید همان گونه که مد نظرتان است طرح و رنگ و مدل … را انتخاب کنید و پارتیشن ها را به نحوی که علاقه دارید در جای مناسب نصب کنید. این پارتیشن ها هیچ محدودیتی در طرح و رنگ ندارند و قطعا خروجی کار مطابق سلیقه شما خواهد بود.

شما می توانید برای عایق کردن صوتی محیط کار نیز از پارتیشن متحرک عایق بندی شده استفاده کنید و با نصب آن از عایق شدن محیط خود مطمئن شوید. نصب پارتیشن های اداری متحرک می تواند دکوراسیون اداری شما را متحول کند و با این کار شما امکان ایجاد حریم خصوصی برای هر فرد را دارید. با ایجاد حریم خصوصی افراد مزاحم کار یکدیگر نمی شوند و راندمان کار به طرز شگفت انگیزی بالا می رود.

ویژگی های پارتیشن متحرک به همراه تصویر پارتیشن اداری متحرک خمیده
پارتیشن متحرک چه ویژگی هایی دارد؟

از دیگر ویژگی های پارتیشن های متحرک تقسیم بندی فضا بدون از دست دادن بخش اعظمی از فضا است. اگر شما بخواهید با دیوار کار تقسیم بندی فضا را انجام دهید به دلیل قطر دیوار ها بخش زیادی را به دیوار اختصاص داده اید. این کار زمان بر است و دردسر های بسیار زیادی دارد. ولی اگر قرار باشد پارتیشن بندی را با پارتیشن های متحرک انجام دهید به دلیل قطر کم، پارتیشن ها برای نصب فضای زیادی را اشغال نمی کنند و نصب آن کاملاً بی دردسر و سریع است.

نصب پارتیشن متحرک این امکان را برای شما فراهم می کند که فضا را بخش بندی کنید و هر زمان که خواستید آن را به حالت قبل برگردانید یا قسمت هایی را اضافه و کم کنید. استفاده از پارتیشن متحرک باعث ایجاد یک دکوراسیون زیبا و شیک و در عین حال انعطاف پذیر می شود.

سازمان های اداری می توانند از پارتیشن ها برای بخش بندی اتاق کارمندان و فضاهایی مثل نماز خانه و … استفاده کنند و در صورت نیاز به فضایی مانند سالن اجتماعات و یا جلسات این پارتیشن ها را جمع کنند و فضای مورد نظر خود را تامین کنند و سپس فضا را به حالت قبل برگردانند.

اجرا پارتیشن متحرک در یک اداره بزرگ
مزیت پارتیشن متحرک به پارتیشن های ثابت

مزایا پارتیشن متحرک

از راه های جداسازی فضا در محیط های اداری پارتیشن متحرک و درب شیشه ای است. این پارتیشن ها می توانند فضا را با کمترین پرتی از هم جدا کنند. شما می توانید هر تعداد فضایی که مورد نیاز دارید با این پارتیشن ها ایجاد کنید. پارتیشن های عایق بندی شده و آکوستیک می تواند نیاز شما را برای محیطی که انتظار دارید آلودگی صوتی حداقل باشد برآورده کند. نصب سریع از مزایای عالی این پارتیشن ها است و کار نصب این پارتیشن ها با کمترین تعداد نفرات می تواند انجام شود.

قابلیت جابجایی از مزایایی است که پارتیشن متحرک می توانند برای شما فراهم کنند. هر کارمند شما می تواند با استفاده از این پارتیشن ها فضای خصوصی داشته باشد. این پارتیشن ها فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و بسیار سبک هستند. شما می توانید یک فضای مدرن و زیبا را با نصب این پارتیشن ها برای خود ایجاد کنید. هزینه تقسیم بندی فضا با این پارتیشن ها بسیار مقرون به صرفه است و شما با کمترین هزینه می توانید به هدف خود برسید.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

0912509898602122975004

 قیمت و هزینه نصب پارتیشن متحرک

پارتیشن ها انواع بسیار مختلفی دارند که شامل جنس های مختلف و طرح و رنگ های متنوع است. بنا به جنس و متراژ مد نظر شما قیمت پارتیشن ها متفاوت است. با افزایش متراژ قیمت “>پارتیشن متحرک بالا می رود. قیمت پارتیشن های عایق بندی شده و آکوستیک به نسبت پارتیشن های معمولی بیشتر است. هزینه نصب پارتیشن ها نیز متفاوت است و بسته به تعداد و متراژ فرق می کند.

برای اطلاع از قیمت پارتیشن متحرک شما می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.  برای خرید پارتیشن مناسب با فضا بهتر است ابتدا طراحی داخلی خود را انجام دهید و متناسب با آن برای خرید پارتیشن های اداری متحرک اقدام کنید. در این صورت شما می توانید نتیجه نهایی را مطابق با سلیقه خود و انچه که انتظار دارید دریافت کنید.

خدمات دیگر تتراجام

جمع بندی

اگر شما قصد دارید که فضای اداری خود را به صورت مدرن و زیبا پارتیشن بندی کنید و نیاز دارید به اینکه در زمان جلسات و … تغییر دکوراسیون ایجاد کنید پارتیشن متحرک می تواند یک راه حل عالی برای شما باشد. شما می توانید با کمترین هزینه و زمان، فضای اداری خود را به بخش های مختلفی تقسیم کنید و به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

با استفاده از پارتیشن های متحرک، ایجاد فضایی مدرن و به روز به راحتی و با کم ترین هزینه برای شما امکان پذیر است. در نظر داشته باشید که استفاده از پارتیشن متحرک اداری می تواند یک گزینه عالی در مقابل دیوار کشیدن و هزینه های گزاف و دردسرهای بسیار زیاد این کار باشد.

شرکت شیشه تتراجام

سوالات متداول

چه اداراتی برای نصب پارتیشن اداری متحرک مناسب هستند؟

معمولا اداراتی که فضای کوچک تری دارند و می خواهند از فشای موجود به بهترین شکل استفاده کنند، از پارتیشن های متجرک استفاده می کنند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، با شماره های  09125098986 - 02122975004 تماس حاصل فرمایید.

نصب کدام پارتیشن اداری متحرک، برای ما مقرون به صرفه تر هستش؟

عوامل متعددی در تعیین قیمت پارتیشن های متحرک نقش دارند. اما به طور معمول، استفاده از پارتیشن شیشه ای تک جداره، هزینه کمتری داشته و مقرون به صرفه می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

4 Comments

 • بنظرم یکی از مزیت هایی که پارتیشن متحرک نسبت به دیگر پارتیشن های اداری داره، همین راحت بودن انتقال و جابجایی پارتیشن هستش. چون من برای محل کارم پارتیشن شیشه ای متحرک سفارشدادم. الان هر موقع قصد نقل مکان داشته باشم، راحت میتونم این پارتیشن هارو هم با خودم ببرم. ممنون از شرکت حرفه ای تتراجام

  • عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی و محترم.
   بله به نکته بسیار مهمی اشاره کردید. پارتیشن شیشه ای متحرک و کلا پارتیشن های متحرک در جابجایی و انتقال بسیار کارو راحت کرده اند.
   همچنین خرسندیم که از خدمات ما راضی بودید.🙏🏻

 • یه سوال داشتم. جابجایی زیاد پارتیشن های متحرک اونم از نوع شیشه ایش، در طولانی مدت باعث آسیب دیدن پارتیشن ها نمیشه؟

  • عرض سلام و احترام
   شهرام عزیز، اگر انتقال و جابجا کردن پارتیشن ها را اصولی انجام دهید و یا از افراد متخصص کمک بگیرید؛ خیر هیچ مشکل و آسیبی نمیبینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *