شرکت شیشه تتراجام

شرکت تتراجام با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید و نصب انواع شیشه های رنگی و پارتیشن های اداری، توانسته سابقه ای درخشان در صنعت شیشه و آینه کشور کسب کند. این مجموعه توانسته است به لطف خدا و همراهی شما عزیزان بیش از هزاران پروژه ی بنام را با موفقیت به ثمر رساند. خدمات این شرکت تولید توزیع انواع سازه های شیشه ای دکوراتیو در اندازه و طیف های مختلف رنگی می باشد.

خدمات تتراجام

انواع شیشه رنگی

امروزه شیشه های رنگی نقش بسزایی در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی دارند. از شیشه ها و آیینه های رنگی می توان در نمای ساختمان، پنجره ها و ساخت مجسمه استفاده کرد. شیشه های رنگی به سه دسته شیشه رنگی براق  (شیشه لاکوبل) ، شیشه رنگی مات (متلوکس) و شیشه رنگی متالیک (متلاک) تقسیم می شوند.

نصب انواع شیشه رنگی

پارتیشن اداری

یکی از فاکتورهای مهم طراحی در فضای اداری، پارتیشن اداری است. بهترین روش برای انعطاف پذیری و بیشترین استفاده از فضای کاری، استفاده از پارتیشن اداری می باشد. هزینه و طول عمر ساخت یک پارتیشن اداری بسیار مقرون به صرفه تر از راهکارهای قدیمی تجهیز فضای اداری است. همچنین پارتیشن بندی یکی از اصلی ترین المان ها در چیدمان فضای اداری می باشد. طراحان و مهندسان شرکت تتراجام با به کارگیری بهترین و به روز ترین مدل های طراحی پارتیشن اداری، توانسته اند از فضاهای مختلف، به بهترین شکل برای طراحی و نصب پارتیشن اداری استفاده کنند.

شیشه لاکوبل

به شیشه های پشت رنگی اصطلاحا لاکوبل گفته می شود. لاکوبل نوعی شیشه صاف و براق است که یک طرف آن با رنگ پوشانده شده است. این شیشه ها به دلیل زیبایی و براق بودن در طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان شیشه های دکوراتیو و تزئینی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این شیشه ها دارای تنوع رنگی زیادی هستند. که در دو نوع پشت رنگی مات و شیشه پشت رنگی براق دسته بندی می شوند.

خدمات دیگر تتراجام